Pradedančiųjų ir pažengusiųjų tvarkaraštis

Kiekviena virtuali sesija kiekvieną savaitę truks 1,5 val.: 1 val. praktinis užduočių atlikimas, o likusios 30 min. konsultacijai visiems klausimams atsakyti iš bet kurios temos. 

Virtualiose sesijose technologinės kūrybos įgūdžius dailinsime „po gabaliuką“: 1 tema platformoje bus praktikuojama per 2 užsiėmimus, o tai užtruks 2 savaites. Taigi per 1 mėnesį dirbsime su 2 temomis.

Kiekviena tema / pamoka (pavyzdžiui, Scratch „Sąlygos”) turi tris dalis: Suprask, Išbandyk, Kurk. Startuodami gruodį jau pirmąją savaitę kartu atliksim  SUPRASK ir IŠBANDYK, antrąją – KURK dalį.

Visi dalyviai ir toliau gali laisvai jungtis prie bet kurio užsiėmimo – pradedančiųjų ar pažengusių.

Virtualios konsultacijos vyks po 30 min. kiekvieną savaitę, iškart po užsiėmimo

 

I-ojo srauto PRADEDANTIEMS

I-ojo srauto pradedantiesiems, startavusiems rugsėjį, virtualūs srautiniai užsiėmimai vyks kiekvieną savaitę antradieniais. Konsultacijos – taip pat kiekvieną antradienį, iškart po užsiėmimo. 

Pradedančiųjų užsiėmimuose lauksime 17 val. Konsultacijose – nuo 18 val.

Sraigių ir zuikių tempai susijungia: tiek sraigės, tiek zuikiai galės savo tempą pritaikyti pagal užsiėmimo turinį. Gal iš pradžių norisi pradėti nuo SUPRASK ir IŠBANDYK, o gal iškart nerti į KURK? Pirmyn, jūs – savo paties mokymosi kelio kūrėjai!

Tvarkaraštis I-ojo srauto PRADEDANTIEMS:

II-ojo srauto PRADEDANTIEMS

II-ojo srauto pradedantiesiems, startavusiems nuo spalio, virtualūs srautiniai užsiėmimai vyks kiekvieną ketvirtadienį.  Užsiėmimai vyksta sraigės tempu. Konsultacijos – taip pat ketvirtadieniais, iškart po užsiėmimo.

Užsiėmimai vyks 16 val., o konsultacijos nuo 17 val.

Tvarkaraštis II-ojo srauto PRADEDANTIEMS:

PAŽENGUSIEMS 

Pažengusiems virtualūs srautiniai užsiėmimai vyks trečiadieniais. Konsultacijos – taip pat kiekvieną trečiadienį, iškart po užsiėmimo.

Užsiėmimai vyks 17 val, o konsultacijos nuo 18 val.

Jeigu pasirinktas lygis / tema nepatiks, galėsite prisijungti prie pradedančiųjų lygio.

Tvarkaraštis PAŽENGUSIEMS: